Szułcik Sp. z o.o. Stolarka Budowlana

Firma
Firma

Na rynku od 1994 roku

Już od ponad 23 lata zajmujemy się produkcją i montażem stolarki drewnianej. Swój profil produkcji opieramy wyłącznie o Państwa zamówienia. W tym czasie zdobyliśmy nie tylko duże doświadczenie, ale przede wszystkim Państwa uznanie i zaufanie.

W początkowym okresie swojej działalności produkowaliśmy wyłącznie dla wymagającego rynku niemieckiego. Z upływem czasu, zdobyte przez załogę umiejętności oraz doświadczenia z odbiorcami niemieckimi, przeniesiono na rynek krajowy, pozyskując wielu nowych klientów.

Rozwój parku maszynowego

Ciągłe inwestycje oraz unowocześnianie parku maszynowego pozwala nam nie tylko na zwiększenie wielkości produkcji, lecz także na rozszerzenie jej zakresu. Dlatego też jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, jednocześnie gwarantując jakość i terminowość naszych usług. Oprócz tradycyjnych drewnianych okien z szybą zespoloną oferujemy Państwu również okna z serii TERMO o grubszym profilu oraz szybą dwukomorową. Produkowane przez nas drzwi w trzech różnych grubościach skrzydła oraz różnymi kombinacjami okuć zaspokoją indywidualne potrzeby każdego klienta. Nasze indywidualne podejście do każdego klienta pozwala na spełnianie jego osobistych życzeń, gwarantując jednocześnie jakość i terminowość za rozsądną cenę.

Poznaj naszą oferte:

Drzwi

Drzwi

Zajmuje się produkcją drzwi drewnianych: zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Produkcja ta odbywa się na indywidualne zamówienie.
Okna

Okna

Nasze wyroby gwarantują niezawodności użytkowania przez długie lata eksploatacji. W naszej ofercie znajdą Państwo okna skrzynkowe jak i nowoczesne okna jednoramowe.
Meble

Meble

Dzięki wysoko rozwiniętemu zapleczu produkcyjnemu, a w szczególności kadrze pracowniczej realizaujemy najbardziej wyszukane, indywidualne zamówienia klientów.
Domki

Domki

Zajmujemy się produkcją domków drewnianych całorocznych. Produkowane przez nasza firmę domki drewniane mają wymiar 3m x 6m. Posiadają poddasze użytkowe.