Nasza OFERTA: Drzwi drewniane

Drzwi drewniane
Drzwi drewniane

[kliknij aby przejść do galerii]

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne są ważnym elementem każdego domu. Oczekujemy od nich nie tylko wysokiego bezpieczeństwa, ale także walorów estetycznych. Ponadto drzwi zewnętrzne muszą chronić wnętrze domu przed zmiennymi warunkami panującymi na zewnątrz. Te trzy podstawowe funkcje łączą w sobie drzwi produkowane przez nasza firmę.

Podstawą konstrukcji drzwi drewnianych są klejone z trzech warstw ramiaki grubości 68mm. Dodatkowe wklejenie płaskownika zapobiega odkształcaniu się skrzydła i zwiększa jego sztywność. Podwójny kaseton z ociepleniem gwarantuje niską przenikalność cieplną i akustyczną. W standardzie montowane są zamki wielopunktowe firmy WINKHAUS (hakowy, klasy bezpieczeństwa C) oraz zawiasy wpuszczane firmy SIMONSWERK. Farby lasurujące firmy SIKKENS nie tylko podkreślają naturalny charakter drewna, lecz przede wszystkim w doskonały sposób zabezpieczają drewno przed wpływem warunków atmosferycznych. W szerokiej gamie oferowanych przez nasza firmę szyb każdy znajdzie coś dla siebie (ornamenty, szyby utrudniające włamanie, witraże itp).
Ze swojej strony zawsze służymy pomocą i doradztwem w zakresie doboru konstrukcji oraz stylu drzwi. Długoletnie doświadczenie w produkcji drzwi zewnętrznych gwarantuje z naszej strony wysoką jakość oraz solidność wykonania każdego zamówienia.

Drzwi wewnętrzne

Produkcja drzwi wewnętrznych, podobnie jak zewnętrznych, odbywa się tylko i wyłącznie na indywidualne zamówienie klienta. Nasza firma jest wstanie zaspokoić wszelkie życzenia klienta co do wymiaru, kształtu czy koloru drzwi. Zarówno do drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych klienci mają do wyboru szeroką gamę klamek ( z mosiądzu polerowanego, mosiądzu patynowanego, aluminium lub stali szlachetnej) renomowanej firmy HOPPE. Ze swojej strony służymy pomocą i doradztwem w zakresie doboru konstrukcji oraz stylu drzwi.

Poznaj naszą oferte:

Drzwi

Drzwi

Zajmuje się produkcją drzwi drewnianych: zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Produkcja ta odbywa się na indywidualne zamówienie.
Okna

Okna

Nasze wyroby gwarantują niezawodności użytkowania przez długie lata eksploatacji. W naszej ofercie znajdą Państwo okna skrzynkowe jak i nowoczesne okna jednoramowe.
Meble

Meble

Dzięki wysoko rozwiniętemu zapleczu produkcyjnemu, a w szczególności kadrze pracowniczej realizaujemy najbardziej wyszukane, indywidualne zamówienia klientów.
Domki

Domki

Zajmujemy się produkcją domków drewnianych całorocznych. Produkowane przez nasza firmę domki drewniane mają wymiar 3m x 6m. Posiadają poddasze użytkowe.